Evlilik Kutlama Mesajları

By

Evlilik Kutlama Mesajları

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle…

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle… Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Ömür boyu mutluluklar.

Sizler bu dünyada ruh eşlerinin bulabilen nadir insanlardansınız. Birbirine baktığında ne anlatmak istediğini anlayanlardansınız. Şimdi ise bu eşsiz sevgiyi evlilik ile noktalandırıyorsunuz. Dünya evine girdiğiniz bu mutlu günde yanınızda olmaktan, mutluluğunuzu paylaşmaktan ve gözlerinizdeki o büyük aşkı görmekten dolayı bizlerde çok mutluyuz. Yeni hayatınızda mutluluklar dileriz. Aşkınızın her gün artarak devam etmesi dileklerimle sizi gönülden tebrik ederim.

Benim canım arkadaşım, gelin olduğun bu günde yine senin yanındayım. Gözlerindeki yaş bu sefer mutluluktan sonunda gönlünün efendisine kavuşuyorsun. Diliyorum bu güzel günde her şey senin gibi çok güzel olur. Evliliğiniz uzun ve her gün aşkla geçsin. Aşkınızın meyveleri ile sevginiz katlanarak artsın. Ağzınızın tadı hiç bozulmasın. Uzun yıllar boyu sevgi ile devam edecek evliliğinizi kutlarım.

Evlilik bir güneş gibidir aslında, bakmasını bilene. Birbirinize aşkla, sevgiyle ve sadakatle baktığınız sürece karanlık hep sizden uzakta kalacaktır. Yüreği aşk ve sevgiyle dolu olan bu iki güzel insanın bu özel gününü gönülden tebrik ederim. Evliliğiniz kutlu olsun. Huzur yakanızı hiç bırakmasın.

Yıllar su gibi akıp geçerken insanın en çok aradığı bir hayat arkadaşıdır. Her gününüz aşkla, muhabbetle ve sevgiyle geçsin inşallah. Uzun yıllar bir yastıkta iki tatlı huysuz yaşılar olmanızı dilerim. Dünya evine girdiğini bugünde mutluluğunuzu paylaşmak için yanınızdayım. Gözlerinizdeki ışıltı hiç sönmesin. Çok mutlu olmanızı diler evliliğinizi tebrik ederim.

Bir ömür boyu mutlu olun, aşkınız size son nefesinize kadar eşlik etsin. Elleriniz hiç ayrılmasın, zorluklar karşısında sevginiz ayakta tutsun sizi. Çocuklarınız olsun gönlünüze göre, Allah hiç aratmasın. Bu mutlu gününüzde yanınızda olamasam da kalbim sizinle. Çok mutlu olmanızı dilerim dünya evinde.

Hayat acısıyla, tatlısıyla, mutluluk ve hüzünle doludur. Önemli olan her anda hep birlikte, hep güçlü ve hep birbirine bağlı olmaktır. Aşkınız ve sevginiz her an sizinle olsun, ellerinizi hiçbir güç ayıramasın. Evlilik sadece bir imza değildir, önemli olan kalbe atılan aşk imzasıdır. Her gün çok ama çok mutlu olmanız dileğimle, sizi gönülden tebrik ediyorum.Mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle. Sizleri çok seviyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Kadınlar kar taneleri gibidirler, hepsi farklı ve hepsi mükemmeldir. Sen sadece bir tanesini yakalayabilirsin, o da helalin olur. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Kadın erkeğe, erkek kadına, birbirlerini günahlara kitleyen birer anahtar gibidir. Kapanırsa açılmaz, açılırsa kapanmaz. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Her günüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

Yorum Yap

E-Mail adresiniz yayımlanmayacaktır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir